Systemy fotowoltaiczne Toruń

Skontaktuj się z nami

517 973 055

Specjalizujemy się nie przerwanie od pięciu lat w branży odnawialnych źródeł energii, świadcząc w tym zakresie kompleksowe usługi dla swoich inwestorów. Kompleksowość naszych usług obejmuje pełny cykl procesu inwestycyjnego.

Proponowane przez nas technologie oparte są na najwyższej jakości komponentach europejskich producentów. W realizowanych projektach wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego rozwiązania,. Celem naszego działania jest obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej i ogrzewania, a w tym redukcja emisji ciepła do atmosfery.

Posiadamy duże doświadczenie w stosowaniu innowacyjnych technologii w nowoczesnym energooszczędnym budownictwie. Od blisko 10 lat działamy w województwie kujawsko-pomorskim, szczególnie w okolicach Torunia, gdzie budujemy elektrownie fotowoltaiczne, zakładamy instalacje fotowoltaiczne – ogniwa fotowoltaiczne, montujemy pompy ciepła i ogrzewanie elektryczne oraz inne innowacyjne, ekologiczne systemy. Stosując w naszych rozwiązaniach proces optymalizacji podnosimy efektywność energetyczną nowych oraz istniejących obiektów.

Każdą inwestycję wykonujemy kompleksowo od projektu do finalnego zrealizowania inwestycji. Nasze pompy ciepła, systemy fotowoltaiczne w Toruniu, kujawsko-pomorskim i nie tylko to doskonałej jakości produkty, a wszelkie usługi z zakresu instalacji np. paneli słonecznych wykonujemy na wysokim poziomie technicznym i projektowym. Nasza siła to znajomość technologii, rynku jak i śledzenie najnowszych trendów. Doświadczenie w budowie elektrowni fotowoltaicznych i innych ekologicznych źródeł energii i ogrzewania elektrycznego, sumienność, skrupulatność i współpraca z najlepszymi producentami instalacji fotowoltaicznych, paneli słonecznych, ogniw, pomp ciepła i innych komponentów, działającymi na terenie kujawsko-pomorskiego i Torunia, a docenianymi w całej Polsce udowadniają, że skorzystanie z naszej oferty to nie tylko doskonała inwestycja, ale także pewność, że zainstalowane systemy będą sprawne i wydajne przez lata.