Systemy fotowoltaiczne Toruń

Skontaktuj się z nami

517 973 055

Specjalizujemy się nie przerwanie od pięciu lat w branży odnawialnych źródeł energii, świadcząc w tym zakresie kompleksowe usługi dla swoich inwestorów. Kompleksowość naszych usług obejmuje pełny cykl procesu inwestycyjnego:

  • analizę możliwości,
  • projektowanie,
  • dostarczenie urządzeń,
  • montaż skonfigurowanego systemu „pod klucz”,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny;
  • wsparcie w zakresie finansowania.

Naszą działalność skupiamy w trzech obszarach:

  1. Elektrownie pv oraz generatory wiatrowe – produkcja energii elektrycznej
  2. Pompy ciepła – produkcja energii cieplnej
  3. Rozwiązania hybrydowe – systemy skojarzone / wzajemnie uzupełniające się

Proponowane przez nas technologie oparte są na najwyższej jakości komponentach europejskich producentów. W realizowanych projektach wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego rozwiązania,. Celem naszego działania jest obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej i ogrzewania, a w tym redukcja emisji ciepła do atmosfery.</>

Posiadamy duże doświadczenie w stosowaniu innowacyjnych technologii w nowoczesnym energooszczędnym budownictwie. Stosując w naszych rozwiązaniach proces optymalizacji podnosimy efektywność energetyczną nowych oraz istniejących obiektów.
Każdą inwestycję wykonujemy kompleksowo od projektu do finalnego zrealizowania inwestycji.
Nasza siła to znajomość technologii, rynku jak i śledzenie najnowszych trendów.

Misja firmy

Naszą misją jest zapewnienie inwestorowi maksymalnego komfortu użytkowania budynków przy minimum kosztów zużycia energii elektrycznej i cieplnej. A przez dobór odpowiednich rozwiązań, wpływanie na ochronę naszego środowiska naturalnego.

Kadra

Dysponujemy, młodą dynamiczną, inżynierską kadrą, posiadającą wykształcenie i doświadczenie w dziedzinie budownictwa i elektroenergetyki. Zespół łączy pasja oraz chęć decydowania i wpływania na lepszą jakość naszego środowiska naturalnego.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty.

Wybrane referencje

Certyfikaty